درباره‌ی مهیار وب

گروه طراحی و توسعه مهیار وب از اردیبهشت ماه ۸۹ فعالیت خود را آغاز نمود. در مهیار وب ما تلاش میکنیم با طراحی سایت های  منحصر به فرد و با کیفیت بالا به موفقیت شما کمک نماییم، زیرا میدانیم موفقیت مهیار وب در گرو موفقیت شماست . این نگرش گروه ما سبب میشود تا همواره به انجام کاری مطلوب و حرفه ای فکر کنیم…

[box] مهیار وب ترکیبی از قیمت مناسب ، کیفیت حرفه ای ، پشتیبانی ۲۴ ساعته و ارائه خدمات سریع به مشتریان است. [/box]

امروزه داشتن یک وب سایت برای کسانی که مایل هستند خود، خدمات و یا محصولاتشان را به دنیا نشان دهند گزینه ای ضروری است.
حتما می دانید که سایت های بسیار زیادی در ایران طراحی شده اند، اما متاسفانه درصد کمی از آنها استانداردهای طراحی وب را رعایت می کنند و به همین دلیل از کارایی لازم و کیفیت مورد نظر برخوردار نشده اند. گروهمهیار وب بر این باور است که با استفاده از آخرین استانداردهای دنیای وب به همراه طراحی یک رابط کاربری مناسب می تواند به این امر تحقق بخشد. بیشترین تخصص گروه مهیار وب طراحی و توسعه با استفاده از سیستم های مدیریت محتوایی نظیر وردپرس و جوملا است و اعضای گروه خدماتی حرفه ای با کیفیتی کم نظیر را برای این دو سیستم محتوا ارائه می دهند.

لازم به ذکر است در حال حاضر اعضای گروه طراحی و توسعه مهیار وب در حال کار بر روی CMS اختصاصی این گروه با نام تجاری مهیار نت می باشند که به فضل خدا تا چندی دیگر این سیستم مدیریت محتوا ارائه خواهد شد.